Uzdrawianie; Wspieranie Wewnętrznej i Zewnętrznej Młodości;Rozwój duchowy

Holistyczna filozofia życia = Uzdrawianie i Upiększanie

ZGADZAM SIĘ - kluczowe Słowo w życiu człowieka. Na co człowiek zgadza się, na co zgadza się, aby przepłynęło przez jego duszę, świadomość, umysł, ciało, dom, rodzinę, pracę, zamiłowania, Na co się otwieramy, co wpuszczamy do naszego wnętrza i życia, na co patrzymy i czego słuchamy. Według tego stajemy się takimi, na jakie przepływy pozwalamy przez nasze oczy, uszy, umysł świadomość, duszę. Dziś usłyszałam: Idź i POWIEDZ TO. ZGADZAM SIĘ ABYŚ PRZEPŁYWAŁ BOŻE PRZEZE MNIE, ABY TWOJA MOC I DUCH PRZEPŁYWAŁY TAK JAK TY CHCESZ, BEZ MOICH MNIPULACJI  I OGRANICZEŃ. ZGADZAM SIĘ ABY TWOJA WOLA PŁYNĘŁA W TAKI SPOSÓB , JAK TY CHCESZ I JAKI MASZ PLAN DLA MNIE W TYM ŻYCIU, A JA SIĘ PODDAJE TEMU. NIE BÓJ SIĘ, JESTEM PRZY TOBIE.
Wszystkie talenty wówczas zostaną wypełnione, ujawnione, zrealizowane. Wtedy nastepuje spełnienie życia bez strachu kiedy w pełni uruchomimy nasze człowieczeństwo w DUCHU.Żyjemy w nieskończonym Universum, mając do wyboru bogactwo możliwości, których poprzez wpojone schematy, nasze uprzedzenia i osądy często nie jesteśmy w stanie przyjąć, a nawet zauważyć. Wybieramy, podjmujemy decyzje,osądzamy, opiniujemy, co możemy otrzymać i w jaki sposób, nie zdając sobie sprawy z fundamentów tych procesów oraz z faktu, że główną przyczyną nieszczęść, cierpienia  chorób są fałszywe przekonania dotyczące nas samych, naszego życia i innych osób.  Właśnie one są przyczyną naszych nieadekwatnych reakcji na wiele sytuacji i inicjowania stresu, który jako chroniczny przyjmuje postać zwany chorobą. Życie z świadomym istnieniu w duchu wraz z medycyna niekonwencjonalną/holistyczna czyni życie radosnym i uzdrawia przyczyny stresu, chorób. Pomoga wrócić do radosnego  i twórczego życia.

W trakcie ostatnich 15 lat dotknęłam i nauczyłam się wiele.Od ignorancji, niewiedzy do zrozumienia i dotknięcia rzeczywistego życia. Każdy może to zrobić, trzeba tylko chcieć autentycznie uratować siebie, podjąć  i wprowadzić ją w działanie: bezustanne , dzień po dniu.Nie musisz koniecznie robić tego samego, ważna jest ścieżka, że wejdziesz na nią i będziesz nią iść. Przyniesie ci radość, uzdrowienie, cudownych ludzi w drodze.Wszystkie te doświadczenia, spotkania ludzi w drodze życia, nauka nowej dziedziny jaką jest rozwój duchowy i medycyna holistyczna oraz bezustanna praktyka doprowadziły mnie dziś do prostego słuchania i prostego praktykowania. Kiedy ktoś przychodzi mówię po prostu "powiedz co cię trapi", słucham; i poddaje się Universalnej Obecności, bo"ja sama z siebie nic nie mogę". Uruchamiają sie wówczas sprawy, o których nie mamy zwykle pojęcia. Twoim zadaniem jest tylko uwierzyć.  Reszta dzieje się. Dzieje się także z powodu rezonansu z największym polem kwantowym wszechświata. Oczywiście  nabyta wiedza i doświadczenie są potrzebne, dziś jednak są już tylko tłem dla Najważniejszego-działania Obecności. Tak to widzę dzisiaj. Nie patrzcie na dyplomy więc, patrzcie na przepływ autentycznej Obecności i sami poddawajcie się jej z Wiarą. Uzdrowiciel jest wyłącznie instrumentem, przez który przepływa światło uzdrawiania. Na poczatku drogi nie myślałam nawet o uzdrawianiu kogokolwiek, o tych wszystkich wspaniałościach, które dzięki temu mnie spotkały. Po prostu poddałam się informacji ratując siebie i zaczęłam isć. Ty też możesz.I to nieważne jakimi poczatkowo scieżkami. Słuchaj tylko swego wnętrza, swego Ja.Dla mnie ta podróż przeprowadziła mnie przez cudowne nauki, spotkania, otworzyła moją świadomość na świat, na ludzi, na siebie.Prowadzi mnie cały czas, dalej i dalej, w prostym słuchaniu: co masz dla mnie Panie, kogo mi dzisiaj przyślesz, jakie doświadczenie, czego mam się jeszcze nauczyć, komu pomóc, jak jeszcze rzucisz mnie czasami na kolan, bym zrozumiała i skorygowała swój krok :)

Żywię głęboką nadzieję, że i w Polsce nadejdzie czas, kiedy medycyna konwencjonalna  razem z niekonwencjonalnym postrzeganiem świata i holistyczną filozofią  połączą swe wysiłki w służbie człowiekowi, we wzajemnym szacunku i zrozumieniu, tak jak jest to w Niemczech, Anglii, USA itd. Mam nadzieję, że wszelka zaściankowość i mentalne ograniczenia będące barierą do tej współpracy zostaną zniesione z czasem :) dla dobra człowiega, jego szczęścia i rozwoju.

 

"Błogosław mi, proszę, obficie i poszerz moje granice.Niech będzie ze mną Twa ręka i chroń mnie od nieszczęścia, niech też nie dotknie mnie ból (1kronik 4:12)

" Ty bowiem przychodziłes mi z pomocą ,
W cieniu Twych skrzydeł zaśpiewam pieśń radości. Twoja prawica od dawna mnie podnosi" 63.8 i 9 Psalm Dawida

 

Praktyczny rozwój duchowy Konsultacje

23. Wrz, 2018

TCHNIENIE ŻYCIA

http://www.tchnieniezycia.pl/ G. 11:00

Ty Jesteś Kreatorem Swego Życia

Ewa Syrenicz-Tryburska

RESERVE zawiera Resverator -inicjuje geny przetrwania Obejrzyj Jesteś tego warty

Resweratrol chroni nasze neurony przed degeneracją
-Nieswoiste zapalenie Jelit a Resweratrol
-Właściwości kardioprotekcyjne. Kardiomiocyt Sirtuiny – droga do długowieczności
-Resweratrol a nowotwór piersi
-Aktywność przeciwwirusowa
-Aktywność przeciw otyłości
-Działanie przeciw zapalne
-Zapobiega incydentom niedokrwiennym
-Działania rozkurczowe
-Wpływ na proces agregacji płytek krwi (działanie antyagregacyjne)
-Ochrona przed nowotworami