POZNAJ SWE PRZEZNACZENIE, ZAAKCEPTUJ JE I NIE MARTW SIĘ. CHOĆ KONIECZNE JEST PODEJMOWANIE WYSIŁKU, RESZTĘ POZOSTAW W RĘKACH OPATRZNOŚCI I UTRZYMUJ SPOKÓJ UMYSŁU

Pielęgnuj wielkie marzenia i nigdy nie porzucaj nadziei! Czasami trzeba doznać cierpienia, by umieć smakować piękno - Czasami Bóg używa naszego bólu, byśmy wzrastając rozumieli i umieli uwalniać od niego innych. Świat jest piękny i soczysty, jak dojrzała brzoskwinia To od nas zależy kiedy to zobaczymy i doświadczymy.

Proponuję fascynującą podróż do zdrowia, szczęścia i spełnienia w oparciu o znane od dawien dawna kompleksowe metody profilaktyki i leczenia holistycznego. Są one dziś częścią nowoczesnych technik, takich, np. jak NLP czy coaching. Kluczem do całkowitego uzdrowienia jest duchowy aspekt naszego życia i do tego odwołuję się w fundamencie swej pracy.

Poprzez system pradawnej wiedzy i dzisiejsze osiagnięcia psychotroniki, fizyki kwantowej możemy dziś uleczyć nie tylko objawy ale i źródło trapiących człowieka dolegliwości. Indywidualny kontakt z konsultantem medycyny niekonwencjonalnej łączącym wiedzę medycyny ayurvedyjskiej, tybetańskiej, polinezyjskiej, psychotroniki oraz współczesnych technik kwantowych i nanoefektorów zapewnia właściwą, z pełnym szacunkiem i uwagą wysłuchanie i zdiagnozowanie pacjenta, biorąc pod uwagę środowisko, w którym żyje i pracuje. Efektem diagnozy jest indywidualnie dobrana dieta, ćwiczenia, suplementacja, a co najważniejsze pomoc w spojrzeniu na otaczające na środowisko i siebie.

Proponuję nie tylko zwykłe uzdrawianie i naukę relaksacji ale również wędrówkę w głąb siebie, po prawdę o sobie.

Po co człowiek żyje? Po co pracuje? Po co działa? Po co walczy? Czyżby aż tak pragnął żyć, że nie ważne dla niego, jak żyje i po co? Okazuje się, że bez walki, pracy, szamotania się i rozwoju, też można żyć. Tylko co o tym decyduje? Dzisiaj bardzo wiele osób źle odbiera Duchowość, a tymczasem duchowość oznacza "związanie z duszą" i tę podróż też proponuję przede wszystkim.

Postrzegam i traktuję człowieka i świat, w którym żyje, w sposób unikalny, jako universalne cząstki wzajemnie się przenikające w wielkim Universum. W tej podróży, pomagając, wielokrotnie uczę się również od swoich pacjentów - ta wiedza zapewnia właściwy szacunek dla każdej istoty. Koniecznym warunkiem pełnego uzdrowienia/wyzdrowienia jest systematyczna praca wg. zaleceń terapeutycznych i samodyscypilna. Zapraszam z szacunkiem, zrozumieniem dla wszelkich przejawów, a także zmian. W sposób szczególny kładę nacisk na szacunek i prawo wyboru, a także zmiany terapeuty w każdej chwili.
Ta świadomość jest szalenie ważna w relacjach terapeuta/klient/pacjent.

Mam też głęboką nadzieję, że i w Polsce nadejdzie czas, kiedy medycyna konwencjonalna  razem z niekonwencjonalną medycyną połączą swe wysiłki w służbie człowiekowi, we wzajemnym szacunku i zrozumieniu, tak jak jest to w Niemczech, Anglii, USA itd. Mam nadzieję, że wszelka zaściankowść o ograniczenia będące barierą do tej współpracy zostaną zniesione z czasem :)

Dziękuję wszystkim nauczycielom za wiedzę i doświadczanie, szczególnie dziękuję Ludmile Kartaszowej, Leszkowi Żądło oraz pacjentom, którzy uczą mnie pokory.

Zapraszam z szacunkiem i zrozumieniem Luzacki

 • Psychotronika Tybetański system

  Łączenie kilku systemów daje cudowne efekty. Zabiegi poprzedzone konsultacją, w trakcie , której można dowiedzieć się dlaczego takie emocje, czy dolegliwości utrudniają życie, a czasami czynią je nie do zniesienia.
  W terapii posługuję się cudownym wahadłem Wadżra

 • AYURVEDA:hinduski system medyczny Konsultacje;Diagnostyka; Dieta;Joga;

  Konsultacja, diagnostyka ( w tym diety), terapia umysłu, ciała i duszy. Podstawą jest pełna troskliwości i uwagi relacja lekarza ayurvedy lub konsultanta z pacjentem podczas ok. 1,5 godzinnej konsultacji. W wyniku konsultacji ustala się konstytucję pacjenta, indywidualną dietę, właściwe dla niego zabiegi i terapie oraz techniki relaksacyjne, a także wskazówki suplementacyjne.

  Współpraca z: Jiva Institute http://www.jiva.com/ i Saptamrit Ayurveda http://www.saptamrit.com )

 • Huna;Sesje Bars:Universalna energia Huna:polinezyjski system uzdrawiania Psychotronika Inne

  Huna;Wiedza tajemna Huna w praktyce" Leszek Żądło cudowna książka powinna być lekturą.Na podstawie przekazanej wiedzy i praktyki można doświadczać potęgi mocy wizualizacji, radości, miłości i zdrowia. Autor dzieli się owocami swojej wieloletniej praktyki związanej z wykorzystaniem Huny – starożytnej wiedzy z Polinezji – w naszych warunkach. Niezwykle inspirująca książka z ciekawymi ćwiczeniami.
  Huna to egzotyczna wiedza tajemna, która może mieć wszechstronne zastosowanie w naszych warunkach. Zasady odkryte i pielęgnowane przez Strażników Tajemnicy z wysp Pacyfiku pozwalają uruchomić procesy uzdrawiania i kreacji zachodzące w niesamowity i prawie niepojęty sposób. Doskonale tłumaczą przy tym magię.

  Niniejsza książka jest owocem wieloletnich doświadczeń autora w zakresie posługiwania się Huną na co dzień. Zapoznawszy się z Huną wiele lat temu odkrył on, że ta starożytna wiedza stanowi “brakujące ogniwo” między nauką akademicką, a praktyką. Odtąd z powodzeniem przez wiele lat stosował ją pomagając najpierw sobie, potem innym.

  Ta książka jest o tyle inna, że nie streszcza ani poglądów M. F. Longa, który zwrócił uwagę na Hunę jako pierwszy, ani nie recenzuje doświadczeń amerykańskich Badaczy Huny. Po starannej lekturze czytelnik powinien wyrobić sobie zdanie na temat praktycznego stosowania Huny w znanych mu warunkach. Powinien też poczuć się zainspirowany do samodzielnych eksperymentów."
  Sesje Bars. Sesja Bars uwalnia od stresu, kodów, stanów hipnotycznych, autodestrukcji itd.
  Na głowie znajdują się 32 energetyczne punkty

Uzdrawianie ciała i duszy - Holistyczna perspektywa człowieka, jako droga do profilaktyki zdrowotnej, uzdrawiania i twórczego, radosnego życia